Home


Catalogus


10 Gigabit Fiber SFP+ Opt. Transceiver, multimode

620501



Minimumafname: 1
Bestelhoeveelheid: 1
Verpakking: 
Beschikbaarheid: Voldoende voorraad

Geen productomschrijving gevonden.

10GBase-SR Gigabit Fiber SFP+ Optical Transceiver Module, Multimode, 300 meter.

De nieuwe lijn van Intellinet voor de ďsmall form factor pluggableĒ (SFP+) transceiver modules bied klanten een optimale combinatie van hoge prestaties en betaalbaarheid. Deze SFP+ transceiver module wordt geleverd in een metalen behuizing die bescherming bied tegen elektromagnetische interferentie en zorgt voor een langere levensduur van deze module.

10 Gigabit Connectiviteit

Het maakt niet uit of u nu een snelle verbinding wilt naar uw 10GbE server of NAS apparaat, of simpelweg twee gigabit switches met elkaar wilt verbinden op een hogere doorvoersnelheid om data haperingen te voorkomen, in beide gevallen is dit model de perfecte oplossing voor u.

Compatibiliteit

Compatibiliteit binnen uw netwerk is het belangrijkste, en de Intellinet SFP+ transceiver module bied dat! Deze module is geschikt voor gebruik met elke Intellinet SFP+ netwerk switch of iedere andere MSA compatibele SFP+ geschikte switch. De Intellinet SFP+ transceiver module is ook geschikt om de fabrikant PN SFP-10G-SR te versturen, is er ook ondersteuning voor Cisco apparaat.

Specificaties Intellinet 507462 / 620501:

  • Geschikt voor iedere Intellinet Gigabit ethernet switch met SFP+ module slots, of iedere MSA of Cisco geschikte SFP+ poort
  • Data Transfer Ratio: 10 Gbps
  • 10Gbase-SR multi-mode Fiber LC duplex poort
  • Glasvezel afstand ondersteund tot 300 meter
  • Golflengte: 850nm
  • Voldoet aan SFP multi-source agreement (MSA)
  • Compatibel met de Cisco SFP-10G-SR transceiver
  • SFP+ Standaard formaat
  • Ondersteund digitale diagnostische monitoring (DDM) functies
  • Lage EMI door de volledig metalen behuizing
  • Tot 11.1 Gbps bi-directionele communicatie
  • Ondersteund hot-plug

Productcode:620501
Merk:INTELLINET
Beschikbaar: Voldoende voorraad
Geen alternatieven gevonden.
10 Gigabit Fiber SFP+ Opt. Transceiver, singlemode
Beschikbaar
Voldoende voorraad
Geen aanvullende producten gevonden.
Kopers van dit product kochten ook:
Top 10 van de bestverkopende producten van TOP Security
Facebook LinkedIn YouTube
^ Terug naar boven

Home

Services

Terms & Conditions

Contact Us